بیت کوین در سال ۲۱۰۰ چگونه خواهد بود؟ گوین اندرسن نظر می دهد

آقای اندرسن (Gavin Andresen)، از پیروان و خوانندگان خود خواست متن او را در مورد آینده بیت کوین، ۱۰۰٪ جدی نگیرند بلکه آن را به عنوان “قطعه علمی تخیلی” بخوانند.

بیت کوین چه زمانی به ۶,۰۰۰,۰۰۰ دلار می رسد؟

طبق مقاله آقای اندرسن، تا سال ۲۰۶۱ (۱۴۳۹)، قیمت بیت کوین به ارزش ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار با ارزش دلار امروز خواهد رسید که به دلیل تورم معادل ۶,۰۰۰,۰۰۰ دلار خواهد بود.

ماینرها پاداش های ناچیز (۰.۰۰۶۱۰۳۵۱۵۶۲۵ BTC) در هر بلوک به علاوه هزینه های معامله فوق العاده بالا (۵ بیت کوین به ازای معامله ۴,۰۰۰ واحد بیت کوین) دریافت خواهند کرد. استفاده از این شبکه آهسته، بسیار گران و در نتیجه تحت سلطه شدید نهنگ ها قرار می گیرد.

به این ترتیب، اکثر بیت کوین ها در ذخیره سازی چند آدرس قفل می شوند: معاملات “واقعی” بین توکن های مصنوعی متصل به بیت کوین در سایر بلاکچین ها اتفاق می افتد، برخلاف WBTC و RenBTC مدرن.

فقط نهنگ های فوق ثروتمند قادر به معامله خواهند بود: شبکه بیت کوین توسط صرافی های متمرکز و نهادهای استخراج کننده استفاده خواهد شد. آنها علاقه مند به حفظ شبکه خواهند بود زیرا کلیه کارمزدهای پرداختی را آن ها دریافت می کنند.

اکنون ببینیم نهنگ ها چگونه شبکه را در دست میگیرند

در ۵۰ سال آینده، شبکه بیت کوین حتی کندتر و گرانتر می شود: پاداش ماینرها به صفر می رسد و نهنگ ها ممکن است شروع به خاموش کردن شبکه کنند.

آنها پل های بین بیت کوین و سایر بلاک چین ها را رها کرده و “بیت کوین های پیچیده” را به آدرس های نابود کننده ارسال می کنند. بنابراین، هنگامی که چیزی برای ایمن سازی وجود ندارد، شبکه برای همیشه متوقف می شود.

در این زمان، همه بیت کوین ها در بلاکچین های مختلف در حال تغییر هستند. بنابراین، طلای دیجیتال همیشه اولین دارایی کمیاب در عصر Web3 باقی خواهد ماند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده

منبع: U.today

نظرتونو بدید

User Rating: ۴.۷۸ ( ۲ votes)

Check Also

۵ دلیل عمده ی ریزش قیمت بیت کوین به ناحیه ۳۰ هزار دلار

تقویت شاخص دلار آمریکا و فروش بیت کوین ها توسط ماینر ها، یک جو نزولی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *