معرفی ۸ توکن دیفای با پتانسیل رشد قابل توجه توسط جاش راجر (Josh Rager)

جاش راجر (Josh Rager)، تحلیلگر و تریدر مطرح در حوزه ارزهای دیجیتال، به تازگی تعدادی از توکن‌های شبکه دیفای (DeFi) بعلاوه چند ارزدیجیتال برای نگهداری بلندمدت را معرفی کرده‌ است.
وی در توییتر از فروش تعدادی از آلتکوین‌های خود که قصد نگهداری آنها را برای ۱۲ ماه آینده ندارد، خبر داد. در عوض، او‌ اشاره کرد که بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، چین‌لینک (LINK)، زی کش (Zec) و پولکادات (DOT) برای سرمایه‌گذاری بلندمدت مناسب می‌باشند.
خوشبینی راجر نسبت به بیت‌کوین به قدرت سطح حمایتی ۱۰٫۰۰۰$ بر می‌گردد که مانع ریزش بیشتر قیمت بیت‌کوین شد.
علاوه بر این، وی ۸ توکن دیفای را که پتانسیل رشد قابل توجه دارند، معرفی کرد. این توکن‌ها عبارتند از: YF لینک (YFL)، آنتی‌امپل (XAMP)، توکنز آو بابل (TOB)، استرو (ASTRO)، سوشی (SUSHI)، سرم (SRM)، یرن فاینانس (YFI) و شروم فاینانس (SHROOM).
این تحلیلگر همچنین به آینده روشن سوشی (SUSHI) علیرغم عملکرد پرهیاهیو هفته گذشته آن به دلیل فروش ۱۳ میلیون توکن توسط یکی از بنیان‌گذاران ناشناس، امیدوار است. به اعتقاد او، روند نزولی این دارایی دیجیتال به اتمام رسیده و باید منتظر کلوز قیمت بالای ۴.۵$ بود.
اگرچه راجر نسبت به رشد و آینده شبکه دیفای خوشبین است، ولی نسبت به خطرات موجود و ریسک‌های احتمالی به ۸۴ هزار دنبال کننده خود هشدار داد. به اعتقاد وی، کلاهبرداری‌ها و پروژه‌های جعلی بسیار دیچیده شده اند و پروژه SYFI از این نوع می‌باشد، لذا باید بسیار مراقب بود.

Check Also

اصلاح قیمتی موجب شد تا بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قوی منتقل بشود!

Anthony Pompliano، هم بنیانگذار صندوق Morgan Creek Digital Hedge، معتقد است که اصلاح قیمتی بیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *