آخرین باری که این اندیکاتور جهش یافت بیت کوین ۳۸ درصد سقوط کرد!

طی چند ماه گذشته، بیت کوین در مسیر یک بازار گاوی قدرتمند قرار گرفت و با ادامه جذب گاوها با هر ریزش جزئی قیمت، نشانه ای از تمام شدن این بازار به چشم نمی خورد.

این ارز رمزنگاری به سرعت به سطح کلیدی نزدیک می شود که مدتها به عنوان یک هدف رشد ۳۰۰۰۰ دلاری مورد توجه قرار می گرفت. ثابت خواهد شد که این یکی از قوی ترین سطوح مقاومتی است که از زمان شکست قیمت بالای ۲۰۰۰۰ دلار در برابر بیت کوین قرار گرفته است.

بر اساس یک اندیکاتور مهم، پیش بینی می شود حرکت معکوس قیمت برای این ارز قریب الوقوع باشد. اگر تاریخ تکرار شود، این اندیکاتور می تواند نشان دهد که پیش از آنکه BTC با رشد نمایی روبرو شود، اصلاح ۳۸ درصدی قیمت برای آن بسیار محتمل خواهد بود.

با هدف قرار گرفتن ۳۰۰۰۰ دلار توسط گاوها، مومنتوم بیت کوین افزایش می یابد

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با حدود ۱٪ افزایش با قیمت فعلی ۲۹۳۰۰ دلار معامله می شود. شکست قیمت بالاتر از این سطح کلید آغاز فاز بعدی رشد پارابولیک بیت کوین می باشد.

با این حال، یک تریدر اخیراً در توئیتی با اشاره به اندیکاتور خوانش “مومنتوم ماهیانه” بیت کوین خاطر نشان کرده است که این اندیکاتور اکنون در سطوحی قرار دارد که مدت هاست مشاهده نشده بود.در واقع، آخرین باری که این اندیکاتور تا این اندازه بالا بود، این ارز رمزپایه با اصلاح شدیدی مواجه شد که پیش از آنکه بتواند به رشد نمایی برسد، ۳۸ درصد سقوط قیمت را برای آن رقم زد.

با توجه به موارد مذکور، باید منتظر ماند و دید طی چند روز آینده کل بازار کریپتو چه روندی را در میان مدت در پیش خواهد گرفت.

منبع: bitcoinist

Check Also

اصلاح قیمتی موجب شد تا بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قوی منتقل بشود!

Anthony Pompliano، هم بنیانگذار صندوق Morgan Creek Digital Hedge، معتقد است که اصلاح قیمتی بیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *