شروع کار

به سایت کسب درآمد از اینترنت خوش آمدید.

در این صفحه توضیحاتی در رابطه با آغاز کسب درآمد از اینترنت برای کاربرانی که تازه با این نوع کسب و کار آشنا شده،درج میشود. تا دچار سردرگمی نشوند و تجربیاتی که در طول بیش از ۱۰ سال بدست آورده ایم را به صورت خلاصه و برای شروع افراد تازه وارد بیان میکنیم.ان شالله با کمک این توضیحات بتوانید خیلی سریع و راحت مسیر کوتاه را پیدا کنید و برای کسب درآمد بهتر شما عزیزان مفید باشد.(این صفحه در دست تکمیل میباشد)

اهداف :دوستان عزیز هدف از ایجاد این وب سایت کسب درآمد رایگان از اینترنت و بدون نیاز به سرمایه گذاری میباشد.و سایتهایی که معرفی میکنیم اکثرا رایگان هستند و در برخی هم میتوانید سرمایه گذاری کنید که البته اجباری نیست که در این صورت ،مسئولیت سود ، زیان و ریسک آن بر عهده خود شما خواهد بود.در این سایت شما با جمع آوری رایگان ارزهای دیجیتال آشنا میشوید.که روز به روز بر ارزش این ارزها افزوده میشود.برای مثال بیتکوین سال ۲۰۱۳ فقط ۱ دلار قیمت داشت و اکنون به چندین هزار دلار رسیده است.

با جمع آوری این ارزها و ذخیره در کیف پول در آینده ای نزدیک با بالا رفتن ارزش ارزها به سود آوری قابل توجهی دست پیدا کنید.
در روز چند ساعت نیاز به فعالیت در سایتهای رایگان را دارم
دوستان عزیز برای شروع کار و فعالیت در ابتدا نیاز به کمی تلاش بیشتر دارید و با گذشت زمان متوجه خواهید شد که صرف زمان کم نیز شما را به درآمدزایی خواهد رساند.بنابراین در ابتدای فعالیت کمی بیشتر تلاش کنید.شاید روزانه ۵ ساعت هم وقت بگذارید کافی باشد.در این نوع کسب و کار زمان شما پول شما خواهد بود.هر چه زمان بیشتری صرف کنید درآمد بیشتری خواهید داشت.
من تازه وارد هستم و تازه با این نوع کسب و کار آشنا شدم دقیقا از کجا باید شروع کنم

مراحل زیر را طی کنید.

۱-برای هر نوع کسب و کاری شما نیاز به یک پست الکترونیکی دارید که پیشنهاد میکنیم از جیمیل استفاده کنید.بنابراین یک پست الکترونیکی جیمیل بسازید.با کلیک بر روی ادرس

https://gmail.com آموزش ساخت جیمیل

۲-برای دریافت درآمد های حاصله از فعالیت در سایتهای معرفی شده نیاز به داشتن یک کیف پول میباشید تا ارزهای جمع شده را در کیف پول ذخیره کنید. بنابراین در قدم دوم یک حساب یا کیف پول اصلی ایجاد کنید.

معرفی کیف پول ها

۳-در قدم سوم در سایتهای معرفی شده عضو شوید و طبق آموزشها پیش روید.آموزش تمامی سایتها،تصویری درج شده.

جمع اوری رایگان بیت کوین 

۴-بعد از رسیدن به مقدار قابل برداشت، آن را برداشت کنید و به کیف پول منتقل کنید.

۵-توجه کنید که بعضی سایتها درآمد حاصله را مستقیم به کیف پول اصلی واریز میکنند که میبایست به یک حد نصاب مشخص شده در سایت برسد تا اجازه برداشت داشته باشید.

بعضی سایتها نیز حداقل برداشت بسیار پایین است و سریع میتوانید برداشت کنید و یا در بسیاری سایتها اتومات واریز میشود این سایتها درآمد حاصله را ابتدا به کیف پولهای واسط واریز میکنند همانند فاست هاب یا کوین پات که حدنصاب واریزی در این نوع برداشت پایین میباشد.و سپس میتوانید از فاست هاب یا کوین پات بعد از رسیدن به حدنصاب برداشت به کیف پول اصلی خود منتقل کنید.بنابراین در دو کیف پول واسط کوین پات و فاست هاب هم حتما حساب ایجاد کنید زیرا در بسیاری از سایتها به آن نیاز خواهید داشت.آموزش و لینک این دو کیف پول هم در بخش کیف پولها قابل مشاهده هستند.

۶-حالا هر ارزی در کیف پول اصلی شما وجود داشته باشد قابل تبدیل به ریال میباشد که کافیست در گوگل سرچ کنید و به راحتی نقد کنید.

Check Also

نشانه های صعود قیمت بیت کوین

حرکت ممتد صعود قیمت بیت کوین پس از ریزش ۱۲ مارس در کنار نظرات مثبت سرمایه گذاران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *