پاداش ۶۲۵ هزار دلاری IRS برای شکستن شبکه ی خصوصی رمز ارز Monero

اداره ی خدمات درآمد داخلی ایالات متحده IRS، از کاربران خواست تا در برنامه ی شکستن شبکه ی بلاک چین خصوصی رمزارز Monero مشارکت کنند.

بر اساس طرح پیشنهادی رسمی که هفته ی گذشته منتشر شد، IRS درخواست افرادی که فکر می کنند می توانند تراکنش های غیرقابل ردیابی Monero را رمزیابی کنند، می پذیرد. این اداره ی فدرال،به فرد یا افرادی که بتوانند این کار را طی دو مرحله با موفقیت به اتمام برسانند، تا سقف ۶۲۵ هزار دلار پاداش می دهد.

در این اطلاعیه آمده است: IRS-CI  به دنبال راه حل های مبتکرانه برای ردیابی و کشف مواردی از قبیل ابزارهای تخصصی، داده ها، کد منبع، الگوریتم ها و توسعه ی نرم افزاری در کوین های خصوص است. IRS به افزایش جرایم سایبری و سکه های خصوصی به عنوان انگیزه های این رفتارها اشاره کرده است.

در ادامه ی این پست آمده است: اخیرا منابع تحقیقاتی محدودی برای ردیابی رمزارزهای خصوصی مثل Monero یا سایر تراکنش های خارج از زنجیره و  فراهم کننده ی حریم امن شخصی برای بزهکاران ، در دسترس بوده است.

 از پیمانکاران و افراد خصوصی دعوت می شود تا نمونه های اولیه خود را از جمله برنامه هایی که می توانند اطلاعات شخصی متعلق به یک کاربر کیف پول Monero را شناسایی کنند، ارائه دهند.

Check Also

اصلاح قیمتی موجب شد تا بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قوی منتقل بشود!

Anthony Pompliano، هم بنیانگذار صندوق Morgan Creek Digital Hedge، معتقد است که اصلاح قیمتی بیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *