بودجه ی ۲۵۰ هزار دلاری IOHK برای جامعه ی کاردانو

IOHK امروز اعلام کرد معادل ۲۵۰ هزار دلار توکن ADA برای پروژه ی Catalyst هزینه می کند تا توسعه دهندگان بیشتری را برای ساخت اپلیکیشن های غیرمتمرکز (dApps) بر روی شبکه ی بلاک چین کاردانو جذب کند. علاوه بر این، کاربرانی که توکن بومی کاردانو یعنی ADA را هولد می کنند نیز می توانند ایده ها ی خود را بیان کنند، در پروژه ها مشارکت کنند و به پروژه های مورد علاقه ی خود رای یا پاداش دهند.

رای گیری جامعه اولین بخش  فاز Voltaire است که بر اساس نقشه مسیر کاردانو تا پایان سال راه اندازی شود. کاردانو یک پلتفرم قرارداد هوشمند مبتنی بر بلاک چین کاملا متن باز و کارشناسی شده است و Voltaire یک بلاک مهم و اساسی در اکوسیستم کاردانو می باشد که به هولدرهای ADA اجازه می دهد در تصمیم گیری درباره ی توسعه ی آتی پلتفرم تصمیم بگیرند.

IOHK اعلام کرد که اولین کمک مالی عمومی معادل ۲۵۰ هزار دلار ADA می باشد که همه افراد جامعه می توانند به این بودجه دسترسی داشته باشند و از آن برای تحقق «طرح» خود استفاده کنند. در این اطلاعیه همچنین آمده است که طرحهای پیشنهادی در پلتفرم یا اپلیکیشن رای گیری موبایل مورد بررسی قرار خواهند گرفت؛ این اپلیکیشن در دست ساخت است.

چارلز هاسکینسون، مدیر IOHK در توییتر گفت: “این اقدام شروع یک دوره ی جدید برای کاردانو می باشد.”

Check Also

اصلاح قیمتی موجب شد تا بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قوی منتقل بشود!

Anthony Pompliano، هم بنیانگذار صندوق Morgan Creek Digital Hedge، معتقد است که اصلاح قیمتی بیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *