Flare Networks از ایردراپ برای دارندگان LiteCoin خبر داد! DeFi و قرارداد های هوشمند به شبکه ی XRP و LTC اضافه می شود!

Flare Network از برنامه ی خود برای یکپارچه سازی با LiteCoin خبر داد. این همکاری به منظور اضافه کردن قرارداد های هوشمند و پلتفرم های اقتصاد غیر متمرکز(DeFi)، به شبکه ی این ارز، انجام می شود.

در توییتی در روز جمعه، Flare Network از پشتیبانی خود از چهارمین و پنجمین رمز ارز برتر بازار یعنی XRP و LTC خبر داد.

” Flare، شبکه ی LiteCoin را پیش از عملیاتی شدن Flare Network در سه ماهه ی دوم سال میلادی یکپارچه سازی خواهد کرد. این یکپارچه سازی اجازه می دهد تا LTC به صورت مطمئن بر روی شبکه ی Flare عملیاتی بشود و قرارداد های هوشمند به فرمت اتریوم، بر روی آن قابل انجام باشد. این یکپارچه سازی موجب ترکیب پذیری و هماهنگی بیشتر برای LTC خواهد شد. “

شرکت Flare، میزان توکن FLR که قرار بود به بنیان گذارانش برسد را کاهش داده و قرار است این توکن ها را به صورت ایر دراپ، به دارندگان ارز LiteCoin اهدا شود.

“تعداد توکن اختصاص یافته به بنیاد Flare به ۵ میلیارد FLR کاهش می یابد و باقی توکن ها می تواند به دارندگان ارز LTC اهدا شود.”

در ماه دسامبر(آذر)، Flare، از موجودی دارندگان ارز XRP اسنپ شات تهیه کرد و قرار است، به ازای هر توکن XRP ، میزان ۱.۰۰۷۳ توکن FLR اهدا شود. در مجموع Flare، تعداد ۴۵۸۲۷۷۲۸۴۱۲ توکن FLR را در نیمه ی اول سال ۲۰۲۱(۱۴۰۰)، به دارندگان ارز XRP اهدا خواهد کرد.

از لیست خارج شدن ارز XRP از صرافی های مختلف به دلیل شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار، بر دریافت ایردراپ Flare Network، تاثیری نخواهد داشت.

قرار است Flare جزئیات ایر دراپ مربوط به ارز LiteCoin را در هفته ی پیش رو اطلاع رسانی کند.

Check Also

اصلاح قیمتی موجب شد تا بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قوی منتقل بشود!

Anthony Pompliano، هم بنیانگذار صندوق Morgan Creek Digital Hedge، معتقد است که اصلاح قیمتی بیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *