حریم خصوصی مهم است! کیف پول Coin Wallet تمام ردیاب ها را مسدود میکند

امروزه نرم افزارهای ردیابی و وجود آنها در دنیای اینترنت؛ کاملا تبدیل به یک موضوع طبیعی و رایج شده است. علاوه بر این؛ در چند سال گذشته کاملا مشخص شده است که فیسبوک رفتار تمام کاربران خود را از همین راه دنبال میکند تا بتواند تبلیغات مرتبط برای هر شخص را نشان دهد. اما کیف پول Coin Wallet قصد دارد جلوی این اتفاق را بگیرد.

کیف پول Coin Wallet

از زمانیکه کیف پول Coin Wallet عرضه شده است؛ کمپانی همواره سعی بر رعایت کردن و حفظ حریم خصوصی کاربران داشته است.
با توجه به اینکه این کیف پول رایگان است و پولی برای استفاده از آن پرداخت نمیکنید؛
این کیف پول از تبلیغات استفاده میکرد تا درامدی سالانه داشته باشد و بتواند خدمات خود را رایگان ارائه دهد و در همین راستا؛ Coin Wallet از شبکه تبلیغاتی فیسبوک استفاده میکرد.
اما به دلیل شرایطی که فیسبوک برای کریپتوکارنسی ها اعمال کرده است
(ممنوعیت تبلیغات برای ارزهای دیجیتال و پیاده سازی ارز دیجیتال خود فیسبوک)؛ کیف پول Coin Wallet تصمیم گرفته است تا استفاده از این شبکه را متوقف کند.
در هفته های آینده تبلیغات از تمام پلتفرم های Coin Wallet (نسخه وب؛ اندروید و IOS) حذف خواهند شد؛
در نتیجه دسترسی تمام نرم افزارهای ردیاب و واسطه ها نیز از بین خواهد رفت. این موضوع باعث افزایش امنیت و بالا رفتن حریم خصوصی در کیف پول Coin Wallet خواهد شد که دقیقا یکی از اهداف کمپانی بوده است.

Coin Wallet تمام آنچه که شما از یک کیف پول میخواهید را دارد

اگر به دنبال یک کیف پول آنلاین خوب هستید؛ علاوه بر حفظ محرمانگی و حریم خصوصی؛ کیف پول Coin Wallet میتواند امکانات بیشتریبرای شما فراهم کند.

در مبحث امنیت؛ این کیف پول از استاندارد رمزنگاری AES-256؛ BIP39 و  عدد پین ۴ رقمی برای لاگین شدن استفاده میکند.
علاوه بر این؛ کمپانی  Coin Wallet کلید خصوصی را سمت خود ذخیره نمیکند و فقط خود کاربر به آن دسترسی دارد که این به این معنی است که هیچکس نمیتواند به دارایی کاربران دسترسی داشته باشد.
این راهی است که  Coin Wallet سعی دارد با استفاده از آن امنیت ایجاد کند و از بهترین استانداردها بهره ببیرد.

این کیف پول به دلیل دارا بودن رابط کاربری جذاب و بسیار مورد پسند کاربر؛ ارسال و دریافت کوین و توکن را آسان کرده است.
تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که طی مراحلی ساده و کمتر از چند دقیقه؛ یک کیف پول آنلاین بسازید و بزرگترین ارزهای دیجیتال و تمام توکن های ERC20 اتریوم را مبادله کنید.
Coin Wallet علاوه بر کیف پول؛ میتواند به عنوان یک صرافی نیز ایفای نقش کند و از طریق کارگزاری های شیپ شیفت (Shapeshift) و چنجلی (Changelly) میتوانید ارزهای دیجیتال خود را تبدیل کنید.
این ویژگی ها Coin Wallet را به یکی از کیف پول و صرافی های مورد نیاز کاربر تبدیل کرده است.

کیف پول  Coin Wallet نه تنهابا حذف تبلیغات و مسدود کردن ردیاب ها؛ ناشناس ماندن و حفظ حریم خصوصی را برای همه کاربران خود ضمانت میکند؛
بلکه از طریق روش هایی مانند عدم استفاده دوباره از یک آدرس و قابلیت دسترسی به مرورگر تور (TOR) و VPN  نیز سعی در بهبود این ویژگی ها دارد. این ویژگی ها میتواند کاربران را از خطراتی که واسطه ها و ردیاب ها ممکن است ایجاد کنند در امان نگه میدارد.

با توجه با این ویژگی ها Coin Wallet ایمن؛ محرمانه و کاربرپسند است و میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب کیف پول آنلاین کریپتوکارنسی باشد.

Check Also

درک میانگین متحرک نمایی (EMA) در مقابل میانگین متحرک ساده (SMA)

درک میانگین متحرک نمایی (EMA) در مقابل میانگین متحرک ساده (SMA)

میانگین متحرک نمایی (EMA) و میانگین متحرک ساده (SMA) از این لحاظ که هرکدام روندها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *