آغاز همکاری چین‌لینک با کیف‌پول Crypto.com

روز دوشنبه، کمپانی Crypto.com آغاز یک همکاری جدید با چین‌لینک در خصوص متصل شدن شبکه اوراکل غیرمتمرکز این دارایی دیجیتال، که منبع مرجع برای قیمت آن می‌باشد، به کیف‌پول دیفای این کمپانی را اعلام کرد.
طبق این خبر، کمپانی Crypto.com اعلام کرده است که کاربران از این پس قیمت‌های دقیق و شفاف تمام دارایی‌های لیست شده در این کیف‌پول را دریافت خواهند کرد.
سرگی نازاروف (Sergey Nazarov)، یکی از بنیان‌گذاران چین‌لینک، اشاره کرد که این ادغام باعث خواهد شد تا کاربران از قیمت‌های واقعی بر اساس شرایط بازار آگاه شوند، نه دستکاری‌‌های صورت گرفته در قیمت توسط بعضی افراد.
کمپانی Crypto.com پیش‌تر در سال جاری از کیف‌پول شبکه غیرمتمرکز مالی خود رونمایی کرده بود. طبق اطلاعات وبسایت DeFi Pulse، میزان دارایی‌های مسدود شده (TVL) در این پلتفرم از ۶۰۰ میلیون دلار در ابتدای سال تا رکورد ۱۰ میلیارد دلار در چند هفته گذشته بالا رفت.

شرکت Crypto.com پیش‌تر دو منبع غیرمتمرکز داده برای توکن خود این کمپانی یعنی CRO و همچنین اتریوم معرفی کرد.
همانند صرافی بایننس، Crypto.com هفته گذشته یک پلتفرم معاوضه را به بازار عرضه کرد که بر اساس آن کاربران می‌توانند توکن‌های خود را مبادله کرده و یا با سپردن دارایی‌های دیجیتال خود به استخرهای توکن‌ها، سود کسب کنند.

Check Also

اصلاح قیمتی موجب شد تا بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قوی منتقل بشود!

Anthony Pompliano، هم بنیانگذار صندوق Morgan Creek Digital Hedge، معتقد است که اصلاح قیمتی بیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *