انتقاد مدیر عامل شرکت کاردانو از YouTube به خاطر کانال های کلاهبرداری

چارلز هاسکینسون بنیانگذار IOHK  و هم بنیانگذار Cardano از یوتیوب خواست تا مسئولیت کانالهای بیشمار جعلی که در زمینه ی کلاهبرداری های رمزنگاری فعالیت می کننند را بپذیرد.

هاسکینسون روز چهارشنبه در توییتر خود گفت: شاهد افزایش تعداد کانال هایی هستم که به خاطر دریافت رمزارز هک شده اند. طبق گفته ی هاسکینسون که هم بنیانگذار اتریوم و رهبر تیم توسعه دهندگان ADA نیز می باشد، طرفداران یوتیوب او را مسئول کلاهبرداری ها می دانند. او گفت: زمان آن رسیده که یوتیوب «از خواب بیدار شود» و پاندمی کانالهای کلاهبرداری را ببیند؛ او این بی مسئولیتی یوتیوب را «ناراحت کننده و غیراخلاقی» دانست.

او در توییت بعدی خود با کنایه گفت: یوتیوب نظرات مخالف کاربران خود را به راحتی مسدود می کند، اما نمی تواند کانالهای جعلی را ببندد.

کلاهبرداری های رمزنگاری که اغلب از هویت سلبریتیهای محبوب و افراد سرشناس برای فریب کاربران استفاده می کنند، به یک مسئله ی رایج در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.

ایلان ماسک مدیر عامل تسلا در ماه فوریه (بهمن ماه) در توییتر خود اعلام کرد که کلاهبرداری در توییتر همه گیر شده و از کاربران خواست این موارد را گزارش کنند.

Check Also

اصلاح قیمتی موجب شد تا بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قوی منتقل بشود!

Anthony Pompliano، هم بنیانگذار صندوق Morgan Creek Digital Hedge، معتقد است که اصلاح قیمتی بیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *