Bitfinex در یک پلتفرم مبتنی بر Lightning Network سرمایه گذاری کرده است

صرافی Bitfinex در  LN Markets سرمایه گذاری کرده است؛  LN Markets یک پلتفرم مشتقات رمزنگاری است که بر اساس شبکه ی لایتنینگ بیت کوین ساخته شده است.

بر اساس گزارش The Block،  پلتفرم LN Markets توانسته است یک سرمایه ی اولیه با مشارکت Bitfinex و شرکت های سرمایه گذاری Arcane Crypto و Fulgur Ventures  جمع آوری کند اما مبلغ این سرمایه مشخص نیست.

صرافی مشتقات، اولین بار در ماه مارس (اسفند ۹۸) راه اندازی شد و قصد دارد این بودجه را برای تامین کلاینت های مجرب در زمینه تریدینگ هزینه کند.

بر اساس  بیانیه ی لانچ این پلتفرم، LN Markets امکان دسترسی فوری به بازارهای بیت کوین، مارجینز (margins) و سود و زیان (profit & loss) را می دهد در حالی که در مقابل «ریسک» را به «حداقل» می رساند. این پلتفرم از  راه حل مقیاس پذیری لایه ۲ شبکه ی لایتنینگ استفاده می کند تا تراکنشها سریعتر و ارزانتر در شبکه ی بیت کوین انجام شوند.

مدیر عامل Bitfinex، پائولو آردوینو این سرمایه گذاری در LN Markets را یک گام بزرگ برای این صرافی دانست. او گفت: “وقتی به پروژه ای مثل LN Markets نگاه می کنیم یک نرم افزار از مجموعه ی فناوریها را می بینیم که دوستش داریم. بنابراین تامین سرمایه ی اولیه ی این پلتفرم و مشارکت در چنین نوآوری برای ما مهم است.”

Check Also

اصلاح قیمتی موجب شد تا بیت کوین از دستان ضعیف به دستان قوی منتقل بشود!

Anthony Pompliano، هم بنیانگذار صندوق Morgan Creek Digital Hedge، معتقد است که اصلاح قیمتی بیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *